Доставка і оплата

Способи доставки

  • Доставка "Нова Пошта"
  • Доставка "Justin"
  • Доставка "Укрпошта"

Способи оплати

  •  
  • Наложенний платіж "Нова Пошта"
  • Наложенний платіж "Justin"
  • Безготівковий розрахунок
  • Післяплата "Укрпошта"

1. ОПЛАТА НА КАРТУ ПРИВАТБАНКА

privat24

Замовлення ви можете оплатити на карту Приват Банка враховуючи комиссию. Після оформлення замовлення з вами звяжеття менеджер. 

У ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ ОБОВ'ЯЗКОВО УКАЗАЙТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ, ПРІЗВИЩЕ ТА ІМ'Я ПОКУПЦЯ.

Зверніть увагу, що банківська комісія з усіх банківських операцій сплачується за рахунок покупця.

 

У червні місяці 2020 року ПриватБанк вніс незначні зміни щодо поповнення карток, тому рекомендуємо скористатися функцією поповнення рахунку (реквізити - у СМС), наприклад:

 

ПОВІДОМИТИ ПРО ОПЛАТУ

 

2. ОНЛАЙН-ПЛАТІЖ:

liqpay

Оплачуйте замовлення безпосередньо під час оформлення. Процес оплати відбувається на захищеній сертифікатами безпеки сторінці.

Замовлення можна сплатити онлайн через платіжну систему Liqpay.ua (приймаються карти українських та зарубіжних банків).

До суми платежу автоматично додасться банківська комісія розміром 2,5% від суми замовлення (комісія банку оплачується з допомогою покупця).

У процесі використання сервісу онлайн оплати Вам буде запропоновано вказати свій e-mail. Якщо при реєстрації на нашому сайті Ви вже вказали свою електронну адресу - це поле заповниться системою автоматично.

3. НАЛОЖЕННИЙ ПЛАТІЖ

cash

Ви можете сплатити замовлення при отриманні на Новій пошті або Укрпошті. Послуга тарифікується згідно з діючими тарифами на грошовий переказ (20 грн + 2% від суми переказу). Накладний платіж можливий лише за умови передоплати: 100 грн. на картку. Варто зазначити, що доставка з оплатою при отриманні виходить дорожчою. Т.к. Нова пошта бере оплату за пересилання грошей.

У разі не отримання Вами попередніх замовлень, відправлених післяплатою, наступні замовлення післяплатою не надсилаємо. Щоб скористатися правом надалі замовляти товари в нашому інтернет-магазині, в т.ч. післяплатою, Вам необхідно компенсувати витрати за "холосту" доставку неотриманих замовлень.