Про нас

Історія створення Інтернет-магазину alkos.com.ua бере свій початок ще понад 10 років тому. Все починалося із закупівель алкоголю для сімейних урочистостей та вечірок друзів, далі було знайомство з виробниками горілки, коньяку та спирту в Україні. І ось на сьогоднішній день ми раді вітати Вас на сторінках Інтернет-магазину якісного алкоголю №1 в Україні.

     Завдяки накопиченому досвіду та тісній співпраці із заводами-виробниками Ви зможете купити в Інтернет-магазині «ALKOS» лише перевірені алкогольні напої відмінної якості.

     Завдяки прямій співпраці з виробниками алкогольних напоїв ми можемо запропонувати своїм покупцям відмінну, конкурентну, низьку вартість на весь перелік алкогольних напоїв.

     Ми працюємо із постачальниками з різних областей України. Товар відправляється до Вас як із нашого складу, так і зі складу заводу-виробника.

     Весь товар перед відправкою ми ретельно упаковуємо, доставку здійснюємо транспортною компанією «Нова пошта» на всі відділення України.

Ознайомившись з асортиментом алкогольних напоїв, Ви можете перейшовши до розділів:

  • Горілка пшенична;
  • Коньяк на розлив;
  • Спирт харчовий;
  • Алкоголь у тетрапаку.


Переваги покупки алкоголю в Інтернет-магазині «ALKOS»:

  1. На всі алкогольні напої ми маємо сертифікат якості.
  2. Швидка доставка замовлень по всій Україні.
  3. Можливість оптової купівлі алкоголю за низькою вартістю.
  4. Дропшипінг – вигідні умови співпраці для приватних осіб, ресторанів, барів, нічних клубів.

Alkos.com.ua – оптово-роздрібний магазин елітних та якісних алкогольних напоїв запрошує Вас ознайомитись з відгуками про нашу роботу.

Наші менеджери дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять, про алкогольну продукцію нашого магазину. Чекаємо на Ваш дзвінок і замовлення.

З повагою, Ваш улюблений Інтернет-магазин якісного алкоголю в Україні «ALKOS».